Ogłoszenie

Najświeższe wiadomości ze świata sportu w ciekawej formie, tylko u nas!!! Zarejestruj się i dowiedz się więcej

#1 2010-05-21 19:47:25

dawidus3105

użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-20
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Sylvia kpi z Mariusza:Traci siły po 45 sekundach

W nocy z piątku na sobotę polskiego czasu podczas gali Moosin w amerykańskim Worcester Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Timem Sylvią w swojej trzeciej walce w MMA. Rywal "Pudziana" na konferencji prasowej śmiał się z kondycji siłacza.

- Ludzie pytają mnie, czy udało mi się znaleźć sparingpartnerów, takich jak mój przeciwnik, którzy ważą 280 funtów (127 kg - przyp. red), mają 4 procent tkanki tłuszczowej i tracą siły po 45 sekundach. Cóż, moi partnerzy z reguły nie padają ze zmęczenia po tak krótkim czasie - wypalił Sylvia nawiązując do ostatniej walki "Pudziana".

Podczas ostatniej gali Konfrontacji Szutk Walki w katowickim Spodku Mariusz co prawda pokonał Yusuke Kawaguchiego, ale z każdą kolejną minutą pojedynku gasł w oczach i gdyby walka została zakontraktowana nie na dwie, ale trzy rundy, to Japończyk najpewniej odprawiłby z kwitkiem pięciokrotnego mistrza świata strongman.
czytaj dalej


Sylvia nie zamierza jednak lekceważyć naszego zawodnika. - To będzie dobra walka. Pudzianowski jest dużym, silnym przeciwnikiem. Trochę się w piątkowy wieczór zabawimy - dodał Tim.

Bardziej oszczędny w słowach był "Pudzian". - Wiem, że na tle mojego rywala jestem tylko debiutantem, ale obiecuję, że to będzie świetna walka. Niech zwycięży lepszy - przyznał ze stoickim spokojem Mariusz.

Trzeci występ "Pudziana" w ringu nie będzie jedynym polskim akcentem gali w Worcester. Swoją walkę stoczy na niej również Łukasz Jurkowski, który zmierzy się z Ho Jin Kimem. - To twardziel, ale przygotowywałem się do tej walki prawie dwa miesiące, więc lepiej, żeby był dobrze przygotowany - podkreślił pewny swego Jurkowski.

Transmisję z gali Moosin (a na pewno z walki Mariusza), która w USA emitowana będzie w formule pay-per-view przeprowadzi Polsat. Początek relacji o godzinie 2.15 w nocy z piątku na sobotę.

Tim Sylvia (25-6-0) - Mariusz Pudzianowski (2-0) - walka wieczoru

Travis Wiuff (60-14-0) - Josh Barnes (7-3-0)

Travis Lutter (10-5-0) - Rafael Natal (11-2-0)

Yves Edwards (37-15-1) - Mike Campbell (8-2-0)

Tara LaRosa (18-1-0) - Roxy Modaferi (14-5-0)

Ho Jin Kim (7-6-0) - Łukasz Jurkowski (14-9-0)

Ralph Johnson (4-0-0) - Forrest Petz (17-7-0)

Matt Lee (11-9-1) - Brett Oteri (5-0-0)

Fred Belleton (6-2-0) - Anthony Lapsley (17-4-0)

Paul Barry (3-0-0) - Stipe Miocic (1-0-0)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lzsmed.pun.pl www.hvo.pun.pl www.wggig.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl www.jazdabardziejbokiem.pun.pl