Ogłoszenie

Najświeższe wiadomości ze świata sportu w ciekawej formie, tylko u nas!!! Zarejestruj się i dowiedz się więcej

  • Index
  •  » I liga
  •  » Radosław Janukiewicz na dłużej w Pogoni Szczecin

#1 2010-05-24 15:57:42

Krychaa_LG

użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 66
Punktów :   

Radosław Janukiewicz na dłużej w Pogoni Szczecin

Nowy idol szczecińskich kibiców Radosław Janukiewicz przed meczem finałowym Remes Pucharu Polski podpisał nowy kontrakt z zespołem Pogoni Szczecin. Nowa umowa wiąże go z Pogonią do czerwca 2014 roku.

- Najważniejsze jest to, że bardzo dobrze czuję się w Szczecinie - mówi Janukiewicz. - Władze klubu doceniły moją dobrą dyspozycję, proponując kontrakt na bardzo dobrych warunkach, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto w Pogoni zostać. Duży wpływ na moją decyzję miała żona, która również bardzo dobrze czuje się w Szczecinie. Warto jest grać dla takich kibiców jak w Grodzie Gryfa i każdemu piłkarzowi życzę, aby miał ku temu możliwość. W Bydgoszczy nasi kibice pomagali nam z całym sił i za to im bardzo dziękuję. Potrzebowałem stabilizacji, chciałem pozostać w jednym miejscu na dłużej i wiem, że Szczecin to jest dobre do tego miejsce.

Offline

 
  • Index
  •  » I liga
  •  » Radosław Janukiewicz na dłużej w Pogoni Szczecin

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cinquecento.pun.pl www.wwe-world.pun.pl www.lenastarskailatoszek.pun.pl www.mediafan.pun.pl www.wsb-zwk.pun.pl